Zápas č. 11  •  so 6.8.2022  •  08:00  •  Online přenos utkání  •  Videozáznam
( 1:10, 1:2, 0:2)
Karlovy Vary
Davos: Solér (30. Ruch) – Fitzgerald, Janggen, Minder, Müller, Keppel, H. Aebli, Van der Kaaij, Dunst, Grünenfelder – N. Aebli, Barandun, Baumann, Hunziker, Körbler, Märki, Schena, Schmid, Soder, Steiner, Weyová, Parrée.
Karlovy Vary: Psohlavec (Oršulák) – Cipko, Malý, O. Postl, D. Postl, Hynek, Pelikán, Dyk, Holejšovský – Bálek, Pastor, D. Šilhan, Zahejský, Zeman, Váňa, Šuma, Mikeš, Čihař, Poizl, Š. Šilhan, Wardas.
Branky a asistence: 17. Baumann (Märki), 32. Huntziker – 9. Zeman (Wardas, Dyk), 27. Zeman (Holejšovský, Dyk), 37. Zahejský (Zeman), 48. Zahejský (Wardas), 53. Mikeš (Čihař)

Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.

Komentář

I druhý hrací den začal s Energií. Tentokrát se Západočeši pustili do souboje s Davosem. A vedli si skvěle. Už v 9. minutě utkání šli díky skvěle zahrané přesilovce 5na3 do vedení, na které Švýcaři dokázali brzy odpovědět zásluhou Baumanna. Podobná situace se opakovala i ve druhém dějství, Energie vstřelila branku a Davos na ní záhy odpovědět. Jenže na dva zásahy Záhejského brankovou odpověď nenašly. V 53. minutě se pak prosadil z mezikruží pohotový Mikeš a stanovil tak konečné skóre 5:3 pro Energii.